MÖE(MadenÖktemErsönmez) Konseri

Error message

  • Notice: Undefined offset: 1 in eval() (line 9 of /homewww/webadmin/wwwmiys/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined variable: arry in eval() (line 17 of /homewww/webadmin/wwwmiys/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Son Güncelleme:

29/12/2017 - 14:17
04/01/2018 20:00 Kemal Kurdaş Salonu ODTÜ Caz Topluluğu

ODTÜ Caz Topluluğu, 10. Yılını Caz Derneği’nin destekleriyle gerçekleşecek olan MÖE (MadenÖktemErsönmez) konseri ile kutluyor.

4 Ocak 2018 Perşembe günü, ODTÜ Kongre Kültür Merkezi Kemal Kurdaş Salonu’nda sahne alacak olan grup, kendine özgü müzik tarzı, üyelerinin yaratıcılıkları ve enstrümanlarındaki ustalıkları ile dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşatmayı hedefliyor. 

MÖE’nin, Quartet Muartet dönemlerine uzanan birlikteliklerinin getirdiği deneyim her bestede dinleyiciyi farklı bir müzikal hikayenin içine çekiyor. MÖE, kalıp ya da kısıtlamalara tabi kalmadan üretilen besteleri, grup üyelerinin yalnızca birbirlerinden etkilenerek oluşturdukları cesur formları ve formsuzlukları, sololar yerine çalınan ortak tınıları ve bu kadar ayrı müzikal unsurların birlikteliğiyle bir ilk niteliğinde.

Sarp Maden - Gitar, Elektronikler
Volkan Öktem - Davul
Alp Ersonmez - Bas