Mentörlük ve Menti Eğitimi

Error message

  • Notice: Undefined offset: 1 in eval() (line 9 of /homewww/webadmin/wwwmiys/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined variable: arry in eval() (line 17 of /homewww/webadmin/wwwmiys/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Son Güncelleme:

03/10/2017 - 12:41
22/10/2017 09:00 H Salonu İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği

ODTÜMİST MENTORLÜK PROJESİ

İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği (ODTÜMİST) olarak en temel isteklerimizden bazıları bursiyerlerimizle kopmayacak bir bağ oluşturmak, onlara hayata en iyi şekilde hazırlanmalarında katkıda bulunmak ve mezun olduklarında aramıza katılmalarıyla gelecek nesillere desteğimizi sürdürmektir. Bu isteklerimiz doğrultusunda yaptığımız birçok projenin arasına 2014 Aralık ayında tohumlarını attığımız ve 2015 yılında hayata geçirdiğimiz Mentorlük Projemiz de eklenmiş bulunmaktadır!

ODTÜMİST gönüllüleri arasından başvuran ve gelecek ODTÜ’lülere destek vermek isteyen üyelerimizle tanışarak başladığımız projemizde geleceğini şekillendirme konusunda destek almak isteyen ve başvuran bursiyerlerimiz, mentorlük yapmak isteyen gönüllü üyelerimizle eşleşiyor ve tanışıyor. Farklı şehirlerde olmaları nedeniyle çoğunlukla online iletişim kanallarından süren görüşmeler, fırsat buldukça yüz yüze yapılan görüşmelere dönebiliyor. Aralarında kurulan bağ ile hem okulda, hem sosyal ortamlarda hem de iş alanında yaşanan zorluklar ve sorunlar konusunda mentimiz olan bursiyerlerimiz, mentorlerimizden birçok şekilde destek alabiliyor.

Siz de yolumuzu takip eden bursiyerlerimize ayrıca destek vermek isterseniz, gerekli şartları karşılamanız halinde aramıza katılabilirsiniz. Birlikte daha güçlü ve daha güzel günlere…

 

ODTÜMİST Mentorlük Proje Ekibi