Resul DİNDAR Konseri

Error message

  • Notice: Undefined offset: 1 in eval() (line 9 of /homewww/webadmin/wwwmiys/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined variable: arry in eval() (line 17 of /homewww/webadmin/wwwmiys/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Son Güncelleme:

03/10/2017 - 12:49
27/10/2017 20:00 Kemal Kurdaş Salonu Sayı Organizasyon

Resul Dindar'ın, Karadeniz'i bir baştan bir başa hissetmemizi sağlayacak "Dalgalan Karadeniz" isimli albümü Esen Müzik etiketiyle 21 Ekim 2014'te çıktı.

Gelenekten geleceğe hep iyi niyetle, yüreklerimizdeki sesi buluşturacak yine Karadeniz’le...

Müziğe başlangıcından bu yana dillerden düşmeyen eserlerin kadife sesi, ilk solo albümü "Divane" ile satış listelerinde ilk beşte yerini alan Resul Dindar; ikinci solo albümü "Dalgalan Karadeniz" ile dinleyicisinin huzurlarına çıkmaya hazırlanıyor. 

Kendi söz ve bestelerinin de yer aldığı birbirinden kıymetli 14 esere imza attığı ikinci solo albümünde sanatçı; Karadeniz'i bir baştan bir başa, bambaşka tınılar ve bazen tanıdık ezgilerle hissetmenizi sağlayacak. Coşkunun, hüznün bir arada olduğu, coğrafyanın tüm renklerini eserlerde hissedeceğiniz, Resul Dindar'ın eşsiz yorumuyla Karadeniz'in hırçın dalgalarında yolculuğa çıkacağımız bir albüm niteliğinde sanatçının bu çalışması...