“TEDxMETU Ankara Konferansı”

Error message

  • Notice: Undefined offset: 1 in eval() (line 9 of /homewww/webadmin/wwwmiys/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined variable: arry in eval() (line 17 of /homewww/webadmin/wwwmiys/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Son Güncelleme:

28/11/2017 - 09:40
03/12/2017 10:00 Kemal Kurdaş, A,B,D Salonu ve Büyük Fuaye Araştırma Geliştirme Topluluğu

Geçtiğimiz sene "Gelgitlere Karşı" temasıyla ilk defa düzenlenmesinin ardından, konuşmacı sayımızı iki katına çıkararak 3 Aralık 2017 tarihinde etkinliğimizi "Büyük Yanılsamalar" temasıyla düzenlenliyoruz. Etkinliğimizde katılımcılarımız konuşmacılarla bizzat tanışma ve sohbet etme fırsatı yakalayacak, fuaye alnındaki sürpriz yarışma ve etkinliklerde hoş geldin paketine dahil olmayan hediyeler kazanma şansı bulacak ve ücretsiz ikram edeceğimiz yiyecek/içeceklerden faydalanabilecekler. Dileyen katılımcılarımız, etkinlik sonrasında bir katılım belgesini çevrimiçi olarak edinebilecekler.

“Büyük Yanılsamalar” teması dahilinde bildiklerimizin ve bildiğimizi sandıklarımızın geçerliğini tartışacağız. Var olduğunun belki farkında bile olmadığımız yanılsamalara ışık tutarak, hayattaki duruşumuza ve ilerleyişimize dair daha fazla söz sahibi olmayı hedeflemekteyiz. 

*Koltuklandırma, seçtiğiniz kategoriye göre otomatik yapılacaktır.