“Dilek Türkan” Konseri

Error message

  • Notice: Undefined offset: 1 in eval() (line 9 of /homewww/webadmin/wwwmiys/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined variable: arry in eval() (line 17 of /homewww/webadmin/wwwmiys/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Son Güncelleme:

10/04/2018 - 16:15
13/04/2018 20:30 Kemal Kurdaş Salonu Sayı Organizasyon

Türk müziğinin modern sesi Dilek Türkan, "An" albümü ile 13 Nisan'da ODTÜ Kemal Kurdaş Salonu'nda sevenlerinin karşısında..

Türk müziği ekolünün ülkemizdeki en başarılı temsilcilerinden Dilek Türkan müziğini bu güne kadar Batı Müziği Senfoni Orkestraları, Jazz müziği ve geleneksel formatta bir çok önemli sahneye taşıdı.  İsmini “Mazi kalbimde bir yaradır” tangosu ile duyuran, Türk müziği tınılarını modern bir bakış açısı ile geniş kitlelere taşıyan sevilen sanatçı Dilek Türkan Sony Müzik etiketiyle yayınlanan ve büyük ilgi gören yeni albümü “An” ile  sevenleriyle buluşuyor. 

“An” albümü içinde yer alan iki farklı cd çalışmasıyla sanatçının kendi sözlerinin ağırlıkta olduğu yepyeni şarkılara birçoğu ilk defa gün yüzüne çıkmış geleneksel müziğimizden örneklerde eklenerek müzikseverleri zamanda bir müzik yolculuğa çıkıyor.  Her birinin bir hikayesi ve anlatısı olan yeni şarkılara Türkiye’nin en önde gelen müzisyenleri eşlik ederken, albümün kayıt aşamasında olduğu gibi taş plak dönemine ait eserlerde geleneksel müziğimizin enstrümanları ile bir konser içinde iki farklı döneme ev sahipliği yapıyor.

Gergedan Yapım işbirliği ile yapılacak olan gecede Dilek Türkan’ın yeni ve eski şarkıları buluşturduğu unutulmaz bir konser deneyimi yaşamak için davetlisiniz!