“TEDxMETU Ankara Konferansı”

Error message

  • Notice: Undefined offset: 1 in eval() (line 9 of /homewww/webadmin/wwwmiys/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined variable: arry in eval() (line 17 of /homewww/webadmin/wwwmiys/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Son Güncelleme:

29/01/2020 - 11:04
16/02/2020 08:30 Kemal Kurdaş, A,B Salonları Büyük, Küçük Fuaye ODTÜ Araştırma-Geliştirme Topluluğu

Ankara’nın en büyük etkinliklerinden biri olan TEDxMETUAnkara, bu sene “YAPBOZ” teması ile 16 Şubat 2020’de, ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde dördüncü defa düzenlenecek.

Etkinliğimizde katılımcılarımız konuşmacılarla bizzat tanışma ve sohbet etme fırsatı yakalayacak, fuaye alanındaki sürpriz yarışma ve etkinliklerde hoş geldin paketine dahil olmayan birbirinden değerli hediyeler kazanma şansı bulacak ve ikram edeceğimiz yiyecek/içeceklerden faydalanabilecekler. Dileyen katılımcılarımız, etkinlik sonrasında katılım belgelerini çevrimiçi olarak edinebilecekler.

Hayat birçok parçanın bir araya gelmesiyle ortaya çıkan büyük bir yapbozdur. İnsan her yaşında, her yaşadığında bir parçayı daha yerleştirir yaşam yapbozuna. Önümüzde hep yerine konmamış parçalar gözükse de arkamıza dönüp baktığımızda orada rengarenk bir resmin oluşmaya başladığını görürüz. TEDxMETUAnkara ekibi, her yıl kendi hayatını çok güzel biçimlerde resmetmiş ve katılımcılarımızın da hayatlarına farklı tonlar katabilecek konuşmacılarla sahnelerini renklendiriyor. Bu yıl sahnelerinde birçok rengin, birbirinden farklı parçaların paylaşılacağı “Yapboz” temasına yer vererek, herkesin hayatındaki parçalara farklı yorumlar katmasına, hatta kaybolan parçaların yerine konmasına vesile olmak istiyor.

Her sene TEDx organizasyonlarına yeni bir soluk getirmek ve diğer etkinliklere örnek olmak amacıyla bir önceki etkinliğin üzerine koyarak yoluna devam eden TEDxMETUAnkara, bu yıl da zengin fuaye alanı ve yenilenen sahne tasarımıyla katılımcılarını ağırlayacak.

TED etkinlikleri başlangıçta Amerika'da düzenlenen daha sonra TEDx adı altında bütün dünyada düzenlenmeye başlanan bir konferans modelidir. TEDxMETUAnkara da TEDx prestijini ODTÜ kültürü ile birleştiren tek etkinlik olarak öne çıkmaktadır.

Etkinlik biletleri indirimli olarak sınırlı sayıda satışa çıkacaktır.

İndirimli biletlerin tükenmesinin ardından normal satış fiyatları uygulanacaktır.

*Oturma düzeni, seçtiğiniz kategoriye göre, sistem tarafından bilet alım sırası baz alınarak otomatik olarak belirlenecektir.

Yan yana oturmak isteyen katılımcılarımızın beraber bilet almaları gerekmektedir.

Alınan biletlerde iptal ve iade yapılamaz. Bilet devir talepleri için biletino.com üzerinde bulunan biletlerim sekmesinden isim değişikliği yapabilirsiniz.

Etkinlikte video kaydı ve fotoğraf çekimi yapılmaktadır. Etkinliğe katılarak, etkinlikte çekilen tüm fotoğraf ve videoların telif haklarının TEDxMETUAnkara'ya ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Etkinlik için kapı açılış saati 10.30'dur. Katılımcılarımızın bu saatte etkinlik alanına giriş yapmak üzere hazır bulunmalarını rica ediyoruz.

TEDxMETUAnkara etkinlik içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Koltuk numaralarınız daha sonra güncel biletiniz ile sizlere paylaşılacaktır.

Gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz.