“X’e Değer Ver” TEDxMETU Ankara Konferansı

Error message

  • Notice: Undefined offset: 1 in eval() (line 9 of /homewww/webadmin/wwwmiys/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined variable: arry in eval() (line 17 of /homewww/webadmin/wwwmiys/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Son Güncelleme:

07/12/2018 - 16:38
09/12/2018 10:00 Kemal Kurdaş Salonu, Büyük, Küçük Fuaye Araştırma - Geliştirme Topluluğu

Etkinlik Detayları

Ankara’nın en büyük etkinliklerinden biri olan TEDxMETUAnkara, bu sene “X’e Değer Ver” teması ile 9 Aralık 2018’de, ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’ndeüçüncü defa düzenlenecek.

Etkinliğimizde katılımcılarımız konuşmacılarla bizzat tanışma ve sohbet etme fırsatı yakalayacak, fuaye alanındaki sürpriz yarışma ve etkinliklerde hoş geldin paketine dahil olmayan birbirinden değerli hediyeler kazanma şansı bulacak ve ikram edeceğimiz yiyecek/içeceklerden faydalanabilecekler. Dileyen katılımcılarımız, etkinlik sonrasında katılım belgelerini çevrimiçi olarak edinebilecekler.

TEDxMETUAnkara 2018, "X'e Değer Ver" olarak belirlenen teması ile birçok konuda dönüm ya da kırılma noktasında hissedilen bu günlerde, bireysel ve evrensel değerler üzerine üretilen fikirlere platform olmayı amaçlamaktadır. Değer verdikleri uğruna emek vermiş, uğraşları sonucu hayatlara dokunmayı başarmış, alanlarında uzman konuşmacıları TEDxMETUAnkara sahnesinde ağırlayarak daha çok kalbe
ulaşmak istenmektedir.

TED etkinlikleri başlangıçta Amerika'da düzenlenen daha sonra TEDx adı altında bütün dünyada düzenlenmeye başlanan bir konferans modelidir. TEDxMETUAnkara da TEDx prestijini ODTÜ kültürü ile birleştiren tek etkinlik olarak öne çıkmaktadır.